Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar Çifti Dubai Yolcusu mu Oluyor?

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti geçtiğimiz günlerde Dubai’ye ziyarete gitti. Dubai’ye yerleşen kardeşini ziyarete giden Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan, iddialara göre şehirdeki evleri inceledi. Söylentilere göre çiftin taşınma planları varmış…

Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti ilişkilerini gözlerden uzak ve olabildiğince sakin yaşamaya çalışan bir çift biliyorsunuz ki.

2014 yılında dünyaevine girmelerinin ardından oldukça özenilen bir ilişkiye imza atan çift, Emir Aras ve Alara adında da iki çocuk sahibi oldu.

Şimdilerde sık sık seyahat ettiklerini gördüğümüz çift, geçtiğimiz haftalarda Umre ziyaretleri ile gündeme gelmişti hatırlarsanız.

Sosyal medyayı her ne kadar aktif kullanmasalar da yine de takipçilerini yalnız bırakmayan ikilinin son olarak Dubai’de olduğunu görmüştük.

Aranızda magazini takip edenleriniz varsa mutlaka bilir; Neslişah Alkoçlar’ın kardeşi Aslışah Alkoçlar, eşi Kaan Demirdağ, kızı Ada ve oğlu Cem ile birlikte Dubai’ye taşınmıştı.

2021 yılının Şubat ayında Kaan Demirdağ ile evlenen Aslışah Alkoçlar, yine 2021 yılının Ekim ayında oğlu Cem’i kucağına almıştı. Geçtiğimiz yılın Şubat ayında ise kızı Ada’yı kucağına almıştı. Çift şimdilerde çocukları ile birlikte Dubai’de yaşıyor.

Neslişah Alkoçlar’ın da kardeşini ziyarete gittiğini Instagram posları üzerinden öğrenmiştik.

Neslişah Alkoçlar, kız kardeşi ile pozlarını ‘“Bir kız kardeş hem aynanızdır – hem de zıttınızdır. ”—Elizabeth Fishel. Seni seviyorum.’ diyerek paylaşmıştı.

Hem eğlendikleri hem de hasret giderdikleri anlar elbette sosyal medyada takipçileri tarafından epey ilgi çekti. Belli ki Düzyatan çiftinin de ilgisini çekmiş!

Magazinde yer alan iddialara göre bu seyahatten çok etkilenen Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti, Dubai’ye taşınma fikrini düşünüyormuş.

Hatta gittiklerinde Dubai’deki evleri incelemeye başlamışlar. Eğer istedikleri gibi bir yer bulabilirlerse, taşınacaklarmış.

Bu fikirlerini de hem çocuklarının eğitimi adına, hem de Neslişah Alkoçlar’ın kardeşine yakın olabilmesi adına aldıkları söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x