Karakter özelliklerinizi önce siz öğrenin! Böyle yumruk sıkıyorsanız çok zekisiniz! Siz yumruğunuzu nasıl sıkıyorsunuz?

Çoğu zaman istem dışı yapılan bir hareket de yumruk sıkmadır. Ancak bu bilmeden yapılan harekette de sırlarınız saklı. Pek çok kişilik testi arasında yer alan yumruk sıkma şeklini, karakter analizi olarak kullanan çalışmalar da yapılmaya devam ediyor. Peki yumruk sıkma şekline göre en zeki kişiler kimler?

İstemsiz yapılan hareketlere dikkat etmelisiniz

Hazırlanan karakter testlerinde, pek çok kişinin istemsiz yaptığı davranışların, karakterlerinin sonucunda olduğu belirtiliyor. Bu testler, bizim farkına varamadığımız huylarımızı gün yüzüne çıkarıyor. Karakter testleriyle tanınan Mia Yilin de TikTok hesabında yayınladığı videoda gerçek kişiliğinizi öğrenmeniz için bazı ipuçları sundu. Sağ ellerini kaldırmaları söylenen kullanıcılara, Yilin kişilik özelliklerini anlattı. Peki siz nasıl yumruk sıkıyorsunuz?

İki tip ile yumruktan kişiliğe notlar düşülüyor

TİP 1: Baş parmağınızı saklıyorsanız…

Başparmağını diğer parmaklarının altına koyanların, Tip 1 kişiliğe sahip olduklarını belirten Mia, bu kişilerin zeki, barışçıl ve çok saygılı olduklarının altını çiziyor. Duygusal olmaları nedeniyle çok da düşünceli olan bu isimlerin, yumuşak bir kalpleri olduklarını belirtiyor. Ayrıca başkalarını kırmamak için hep sessiz kaldıkları da ifade ediliyor.

İkili ilişkilerde karşılarındaki insanı çok önemseyen bu tipteki kişiler, olayların üzerine enine boyuna düşünür ve öyle cevap verirler. Bu insanları anlamanız için onların kalbini çalmanız için yeterli olacaktır.

TİP 2: Baş parmağınız üstte kalıyorsa…

Başparmağını diğer parmaklarının üzerine koyan insanlar tip 2 kişilik olarak değerlendiriliyor. Düşünceleri oldukça hızlı ilerleyen bu insanlar, hayalperest olmalarının yanı sıra çok insancıl ve yardımseverler. Çok da sabırsız oldukları için derin düşünceleri olduğunu söylemek mümkün değil. Ayrıca çabuk sinirlenirler ve kendilerini de erkenden belli ederler.

Duygularını saklamaya çalışırken başarılı olamayıp duygu patlamaları da yaşadıklarını söyleyen Mia, utangaç ve içe kapanık bir kişilik yapıları olduğunun da altını çiziyor. Ayrıca birinden hoşlandıklarını fark ettiklerinde de genellikle çok uzun bir zaman geçtiğini söylüyor.

Test edenler de söylenenlerin doğru olduğunu iddia ediyor

Mia Yilin’in videosunu izleyenler, yapılan analizlerin doğruluğuyla ilgili düşüncelerini paylaşıyor. Sosyal medya kullanıcıları, yumruk sıkma şekilleriyle ilgili söylenenlerin büyük ölçüde doğru olduğunu iddia ediyor. Özellikle belirgin özelliklerinin bu yönde geliştiğinin üzerinde duruyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir