Steam Değeri 75 TL Olan Sevilen Strateji Oyunu Epic Games’te Ücretsiz

Epic Games Store’un bedava oyunları tam gaz devam ediyor! Her hafta kullanıcılarına birbirinden güzel oyunlar hediye etmeye devam eden Epic Games Store bu hafta ise Steam değeri 75 TL olan, sevilen bir gerçek zamanlı strateji oyunu ile karşımızda.

Epic Games Store’un bedava oyunlarını her hafta dört gözle bekliyoruz.

Neredeyse hizmete açıldığı günden bu yana oyunculara gerek sevilen indie yapımlar, gerekse de büyük bütçeli AAA oyunlar olsun pek çok hediye ile gelen Epic Games Store her perşembe günü karşımıza yeni bedava oyunlar le çıkıyor. Özel günler ve tatil dönemlerinde ise bu sayı günaşırıya düşüyor.

Bu haftanın bedavası ise Steam değeri 75 TL olan Homeworld: Deserts of Kharak.

Peki 75 TL değerindeki bu oyuna nasıl ücretsiz sahip olabiliriz?

  • Epic Games Store’a ister tarayıcıdan isterseniz de masaüstü uygulamasından giriş yapın.

  • Anasayfada yer alan ‘Ücretsiz Oyunlar’ bölümünün altında yer alan Homeworld: Deserts of Kharak’ı bulun ve oyunun üzerine tıklayın.

  • Ardından açılan yeni sayfada bulunan ‘Yükle’ butonuna tıklayın.

  • Daha sonrasında yönlendirileceğiniz yeni sayfada ise ‘Sipariş Ver’ diyerek işleminizi sonlandırın.

Tüm bu adımların ardından oyun kalıcı olarak kütüphanenize eklenmiş olacak, dilediğiniz zaman indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna sahip olmak için elinizi yine biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

24 Ağustos saat 18:00 itibariyle tüm Epic Games Store kullanıcıları oyuna hiçbir ücret ödemeden, kalıcı bir biçimde sahip olabilecekler ancak bu fırsatın süresi her zaman olduğu gibi 1 hafta sonra dolacak. Kısacası oyun tamamen sizin olsun istiyorsanız 31 Ağustos Perşembe saat 18:00’den önce kütüphanenize eklemeyi unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x