Michal Gasparik: Dzeko’nun bir aylığı, bizim iki yılımız

Spartak Trnava Teknik Direktörü Michal Gasparik, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada “Bizim oyuncularımız için iyi bir tecrübe oldu. Dzeko’nun bir aylığı bizim iki yılımız. Biz bu gruptan aldığımız tecrübe ile yolumuza bakacağız” dedi.

UEFA Avrupa Konferans Ligi H Grubu son maçında Fenerbahçe’ye 4-0 mağlup olan Spartak Trnava’nın teknik direktörü Michal Gasparik, sarı-lacivertlilerin gücünü bilerek buraya geldiklerini ve mağlubiyeti normal karşıladıklarını söyledi.

Mağlubiyetten dolayı üzgün olmadıklarını vurgulayan Gasparik, şunları kaydetti:

“Üzgün değilim çünkü bu grupta yer almak bizim için büyük başarıydı. İyi maç çıkarmadık ama Fenerbahçe’nin kalitesini biliyoruz. O yüzden bugünkü maç böyle bitti. Biz grupta oynadığımız oyundan ve aldığımız puandan çok memnunuz. Çok defans oynamak istemiyorduk, oyun oynamak istiyorduk. İyi başladık ama Fenerbahçe’nin çok kaliteli oyuncuları var. İkinci yarı çok hızlı başladı Fenerbahçe. Çok hızlı 3 gol attılar ve maç bu şekilde bitti. Bizim oyuncular için iyi bir tecrübe. Kalitemizi biliyoruz. Dzeko’nun bir aylığı bizim 2 yılımız. Bu grupta 1 puan ve iyi bir tecrübe aldık. Artık yolumuza bakacağız.”

Gasparik, Fenerbahçe’nin bek oyuncularının çok iyi bir maç çıkardığını da sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x