Şarkıcı Selim Gülgören’in Öfke Patlaması Yaşayarak “Burası Müslüman Bir Ülke” Çıkışı Çok Başka Yorumlandı

Selim Gülgören, bir dönem Türk müzik piyasasında şarkılarıyla baya sevilen bir isimdi. Özellike 2000’li yıllarda çıkardığı ‘İstanbul Bana Dar’ ve ‘Cennet’ şarkıları hâlâ onun en önemli çalışmalarından. Ancak kendisi uzun zamandır ne gündemdeydi ne de ses getiren bir çalışma içerisinde. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan bir video ise onu tekrar gündeme getirdi. Gülgören’in ‘Burası Müslüman bir ülke’ çıkışı kullanıcılardan epey bir tepki topladı.

Aranızda hatırlayanlar elbet vardır. Selim Gülgören, 2000’li yılların başında müzik piyasasında şarkıları epeyce sevilen bir şarkıcıydı.

Özellikle ‘İstanbul Bana Dar’ ve ‘Cennet’ şarkıları çok uzun süre dillerden düşmemişti. Bugün bile Selim Gülgören deyince herkesin aklına hâlâ o şarkıları gelir.

37 yaşındaki Gülgören, şarkıcılığın yanı sıra birkaç dizide de oyunculuk yapmıştı. ‘Baba Ocağı’ dizisinde Burak Özçivit ile birlikte rol almış; Selena dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Ancak Selim Gülgören’in bugünlerde gündem yapan konu ne müzik ne de oyunculuk. Onu gündeme taşıyan başka bir konu var.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda küçücük çocuklara sosyal medyadan “Allah yok, din yok” diye empoze ediyorlar demesiyle ve burası Müslüman bir ülke, sen benim Kur’an’ıma, dinime dil uzatamazsın çıkışıyla gündem oldu.

Selim Gülgören’in aniden böyle bir çıkış yapmasına sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar hemen geldi.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Siz Selim Gülgören’in böyle bir video paylaşmasına ne diyorsunuz? Buyrun yorumlara!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x