Yılbaşı gecesi kredi kartınızı evde bırakın: Yılbaşı büyüsüne kapılıp ekstreyi görünce üzülmeyin

Dijital İş Geliştirme Uzmanı Berat Kızılel, “Yılbaşı gecesini dışarıda karşılayacaklar için önerim, yanlarına bir miktar nakit alıp, kredi kartlarını evde bırakmaları. Gecenin büyüsüyle nasıl olduğunu bilmeden vatandaş yüklü hesapları tek başına ödeyebilir. Ekstreyi gördüklerinde üzülmek istemiyorlarsa kontrolü elden bırakmasınlar” dedi.

Vatandaşın özellikle yılbaşına birkaç gün kala alışveriş çılgınlığına kapıldıklarını da belirten Kızılel, “Bütün yıl ev bütçesini kontrollü şekilde kullananlar, yılbaşının ışıklı atmosferi yüzünden önüne çıkanı alma eğiliminde olabiliyor. Yılbaşı gecesi için bir bütçe belirleyip, ona uygun alışveriş yapmalarını ve o bütçeyi aşmamalarını öneririm” diye konuştu.

-Bu süreçte alışveriş sitelerinin kazançlarının en az 3 kat arttığını da söyleyen Kızılel, özetle şunları söyledi:

ALIŞVERİŞ SİTELERİ YILBAŞI KONSEPTİYLE KAZANACAK

Yılbaşı geliyor, insanlar tabi sevdiklerine hediyeler alıyor. Zamanı doğru değerlendirmek ve indirimlerden faydalanmak için de alışveriş için yine siteler tercih ediliyor. Çünkü internetten hem daha çok çeşit elde etmek hem de mağaza mağaza dolaşmadan indirimli fırsatlara erişebilmek mümkün. İşletmeler de bunu bildiği için kreatif ürünler ve bu sezonun trend ürünleri için fırsat indirim sunacaklar. Yılbaşına özel konseptler sayesinde bu yıl da alışveriş siteleri yeni yıla en şanslı ve kazançlı kesim olarak girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x